שיטת הטיפול ההוליסטית

רשת המרפאות של ד"ר אקרמן פועלת על פי עקרונות שיטת הטיפול ההוליסטית שפיתחה.

השיטה המתקדמת מתייחסת לגופך כאל מכלול, במקום לבחון כל קמט בנפרד. כל תהליך טיפולי נפתח בסקירה מעמיקה של עורך, באמצעות טכנולוגיות האבחון המתקדמות בעולם. תוצאות הסקירה משמשות לצורך בניית תכנית טיפול אישית, המשלבת מגוון טכניקות טיפוליות.

הראייה ההוליסטית וההתאמה המדויקת של תהליך הטיפול למטרותייך מובילות לתוצאות יוצאות דופן. הטיפולים השונים מעניקים פתרון לסימני הגיל ולמגוון פגמים בעור הפנים, בצוואר, באזור המחשוף ובכפות הידיים. כמו כן, מסייעים הטיפולים למניעת בעיות עתידיות.

אחד היתרונות המרכזיים של שיטת הטיפול ההוליסטית הוא יצירת שינוי אמיתי וניכר לעין, תוך שמירה על מראך הטבעי ועל בריאותך. כל הטיפולים המוצעים במרפאות הינם בטוחים לגמרי ומבוצעים באמצעות מיכשור חדשני, תחת פיקוחה האישי של ד"ר אקרמן.

אנטי אייג'ינג באמצעות קוסמטיקה רפואית

ליין מוצרי הבוטיק של ד"ר אקרמן מעניק לעורך טיפול כולל. הקרמים והסרומים המתקדמים
מכילים רכיבים פעילים בריכוז גבוה, על מנת לטפל ביעילות בקמטים, בכתמים ובעייפות כללית
של העור. שימוש נכון בתכשירים יעניק לעורך מנה מרוכזת של לחות ושל חומרים חיוניים,
ויאפשר לך ליהנות מעור מוצק וממראה בהיר וזוהר.

מיצוק הגוף

טכנולוגיית ריבוי התדרים (RF) היא הפתרון המתקדם בעולם להצרת היקפים, מיצוק הגוף וצלוליט. במרפאותיה של ד"ר אקרמן נבחר לשימוש Reaction, מכשיר ריבוי התדרים המתקדם מסוגו. הטיפול במכשיר מציע פתרון לעור רפוי ומדולדל, קרעי עור וסימני מתיחה לאחר הריון או דיאטה וצלוליט בבטן, בירכיים, בישבן ובפנים הזרוע והירך.

טרמי 250 - High Power Temperature Controlled Radio Frequency
מכשיר בטכנולוגיית גלי רדיו (RF) למיצוק והצערת העור, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט ללא כאב או זמן החלמה! בממוצע של 6 טיפולים לא פולשניים, עם חודש הפרש בין טיפול לטיפול, התרמי250 מעניק תוצאות נראות לעין ושיפור ניכר תודות ל-

 • כוח ותדירות עוצמתיים- המכשיר בעל עוצמה של 250 וואט בתדירות Khz 470 מאפשר לו יכולת חדירה טובה יותר לשכבות עמוקות בעור, בהשוואה למכשירים אחרים בשוק (לרוב בעלי תדירויות גבוהות יותר).
 • מערכת שליטה ובקרה על הטמפרטורה- מאפשר למטפל לשלוט על מהלך ותוצאות הטיפול בצורה מיטבית, אחידה, מדויקת, ללא כאב ומופחת סיכון למטופל.
 • מונופולאר וביפולאר באותו מכשיר! בעל שני מצבים- ידית ביפולאר לטיפולים שטחיים ו7 ידיות מונופולאריות בעלות גדלים שונים 20-100 מ"מ המאפשרות לבצע טיפול באופן סלקטיבי בשכבות השונות לעומק העור, לפי גודל האזור ובאינדיקציות שונות.

לברושור היכרות לחץ כאן

עיצוב פנים באמצעות חומרי מילוי

בוטוקס וחומצה היאלרונית הם מחומרי המילוי היעילים והבטוחים בעולם, לטיפול בתופעות הלוואי של הגיל. במרפאותיה של ד"ר אקרמן נעשה שימוש בחומצה היאלרונית טהורה ובבוטוקוס איכותי בלבד, על מנת להצעיר את עור פנייך ולפסל אותן מחדש. בין היתר, מאפשר הטיפול להחליק קמטים, לעצב שפתיים, להוסיף נפח ללחיים, להרים גבות ולהגדיר מחדש את קו הלסת.

רדיאס Radiesse - מילוי עם אפקט ההרמה

חומר מילוי לקמטים בהזרקה, עם אפקט הרמה לשחזור מיידי של נפח העור ולהחלקת סימני ההזדקנות. ברגע שהוא מוזרק, לא בלבד שהוא מוסיף נפח באופן מיידי, אלא שלאורך זמן, בנוסף לאפקט המילוי המיידי, הרכיבים האיכותיים של מגרים ומעודדים את הקולגן הטבעי של גופנו להתחדש.

הודות לאפקט יצירת הקולגן של , העור מחדש את המוצקות והגמישות האופייניים לעור צעיר, וכך היופי הטבעי שלנו פורח שוב.
מתאים ל :

 • לחיים
 • קמטי מריונטה
 • קו הלסת
 • סנטר
 • גב כף היד
 • צוואר
 • החומר הינו מאושר FDA אשר נותן תוצאות טובות מכיוון שהוא יכול למתוח ולהרים.
 
 
הצערת העור

סדרת רסטילן סקינבוסטרס פועלת להצערת העור, באמצעות אספקת חומרי הזנה חיוניים לשכבות העור העמוקות ביותר. התוצאה היא מיצוק של העור, שיפור ניכר במראה הקמטים וכיווץ הנקבוביות, תוך שמירה על המראה הטבעי שלך. לצד הצערת העור, מציעה סדרת המצרים גם פתרון מתקדם לטיפול בעור פגום, כתוצאה מצלקות פוסט-אקנה ומנזקי שמש.

טיפולי לייזר להעלמת פגעי עור, צלקות וקמטים

השימוש בטכנולוגיות לייזר לטיפול בפגעי עור מאפשר להגיע לשכבות העור העמוקות ולחולל שינוי משמעותי במראה ובמרקם שלו. מכשירי הלייזר המתקדמים, המצויים במרפאותיה של ד"ר אקרמן, משמשים לטיפול מתקדם בקמטים, בצלקות אקנה ובכתמי שמש וגיל. הטיפול מבטיח מקסימום תוצאות, מינימום כאב ואפס תופעות לוואי.

הצרת היקפים

Cooltech היא הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להצרת היקפים ללא ניתוח. מאחר שרקמת השומן אינה עמידה לשינויי טמפרטורה, מתבצע הטיפול באמצעות תהליך קירור מבוקר, המשלב וואקום. בעקבות הטיפול, מפורקים תאי השומן ובהמשך מסולקים מהגוף, באופן טבעי. מרפאתה של ד"ר אקרמן היא אחת הבודדות בישראל המציעות את הטיפול.

 

 

 

 

 

מיצוק פנים בעזרת חוטים

טיפול מהפכני, המעניק אפקט של מתיחת פנים, ללא צורך בניתוח. באמצעות שימוש בחוטים דקיקים, אשר מוזרקים מתחת לעור, ניתן לטפל ביעילות רבה במגוון תופעות:
צניחה של הגבות, העפעפיים והצוואר, סנטר כפול וקו לסת מטושטש. במרפאות של ד"ר אקרמן נעשה שימוש בחוטים של חברות שאושרו על ידי משרד הבריאות בלבד.

טכנולוגיות חדשות

אולטרא Ulterapy

עצמת טכנולוגיית גלי הקול להצערה ומתיחת הפנים, העיניים, הסנטר, הצוואר והמחשוף ללא צורך בניתוח. יעניק לך מראה רענן וצעיר יותר, מהמצח ועד לאזור המחשוף!

ללא ניתוח - חזרה מיידית לשגרה, ללא זמן החלמה, בונה קולגן חדש, תוצאות טבעיות, טיפול אחד בלבד לתוצאה ארוכת טווח, טכנולוגיית אולטרסאונד בטיחותית.

הטיפולים המבוקשים ביותר כיום הינם טיפולים שאינם פולשניים וללא זמן החלמה. הינו הטיפול הבלתי-פולשני היחיד המאושר על-ידי ה- FDA האמריקאי, להרמה ומתיחת העור באזור הפנים, הגבות, הצוואר, העור הנפול של הסנטר וכן טשטוש הקמטים באזור המחשוף.

הטכנולוגיה של Ultherapy מבוססת על אנרגיית גלי אולטרסאונד ממוקדים לעומק המדויק בעור שבו מטפלים בדרך כלל מנתחים פלסטיים במהלך הניתוחים האסתטיים, וזאת, לראשונה, ללא חתך או פגיעה כלשהי בשטח פני העור. אנרגיה זו מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא, ומחזקת את הקולגן המוחלש.

חלק מהמטופלות רואות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, אבל התוצאות המשמעותיות מופיעות כעבור שלושה חודשים לערך, כאשר הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר, וכן מחדש ומחליק את העור באזור החזה והמחשוף. בניגוד ללייזר, גלי רדיו וטכנולוגיות אחרות, טכנולוגיית Ultherapy אינה פוגעת בשטח העור, אלא מחדירה את האנרגיה לעומק האופטימלי תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק, הנדרשים לבניית הקולגן.

חדשנות ייחודית רק ל- Ultherapy היא השימוש בהדמיית אולטרסאונד, המאפשרת למטפל לוודא לכל אורך הטיפול, כי אנרגיית גלי האולטרסאונד מועברת בצורה בטוחה ואפקטיבית, כמו גם בעומק המדויק הנדרש לבניית קולגן חדש וליצירת אפקט מתיחה מרשים. Ultherapy הינו הטיפול האסתטי היחיד שאינו פולשני ותוצאותיו הן הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח. היחיד שאושר ע"י ה- FDA האמריקאי להרמת העור, אושר ע"י ה- FDA האמריקאי לטיפול ספציפי באזור המחשוף ואושר לשימוש באולטרסאונד להדמיית רקמות במהלך הטיפול, לצורך דיוק.

 
 

טיקסל Tixel

טיקסל™ היא מערכת תרמית נקודתית חדשה להצערת העור, המכסה את טווח הטיפולים של לייזרים המשייפים את העור המבוססים על פחמן דו-חמצני ולייזרים שאינם משייפים את העור. באופן פעולה הכולל אבלציה עור נוצרים שקעים עמוקים או רדודים. באופן פעולה שאינו כולל אבלציה עור, מערכת טיקסל מעבירה חום לדרמיס העליון מבלי לפגוע באפידרמיס, וכך יוצרת תעלות חדירות עם העברה יעילה של מולקולות הידרופיליות דרך העור.

מערכת טיקסל מבוססת על טכנולוגיה של אבלציה תרמו-מכאני (TMA) ומשפיעה על רקמת המטרה כמעט כמו לייזרים נקודתיים המבוססים על פחמן דו-חמצני, אולם ברמת כאב פחותה, בצורה בטוחה, ובחלק קטן מהגודל והעלות של לייזר. אין צורך בקרמים מאלחשים. ההחלמה מהירה ותקופת ההשבתה מפעילות קצרה.
טיקסל זה טיפול שמאפשר לחדש ולשפר את מרקם וגוון העור ע"י טיפול פשוט ולא כואב שלא דורש זמן החלמה ממושך.
טוב לבעיות של צלקות, קימטוטים וגוון עור לא אחיד

לברושור למטופלת לחץ כאן

טרמי 250
High Power Temperature Controlled Radio Frequency

מכשיר בטכנולוגיית גלי רדיו (RF) למיצוק והצערת העור, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט ללא כאב או זמן החלמה! בממוצע של 6 טיפולים לא פולשניים, עם חודש הפרש בין טיפול לטיפול, התרמי250 מעניק תוצאות נראות לעין ושיפור ניכר תודות ל-

 • כוח ותדירות עוצמתיים- המכשיר בעל עוצמה של 250 וואט בתדירות Khz 470 מאפשר לו יכולת חדירה טובה יותר לשכבות עמוקות בעור, בהשוואה למכשירים אחרים בשוק (לרוב בעלי תדירויות גבוהות יותר).
 • מערכת שליטה ובקרה על הטמפרטורה- מאפשר למטפל לשלוט על מהלך ותוצאות הטיפול בצורה מיטבית, אחידה, מדויקת, ללא כאב ומופחת סיכון למטופל.
 • מונופולאר וביפולאר באותו מכשיר! בעל שני מצבים- ידית ביפולאר לטיפולים שטחיים ו7 ידיות מונופולאריות בעלות גדלים שונים 20-100 מ"מ המאפשרות לבצע טיפול באופן סלקטיבי בשכבות השונות לעומק העור, לפי גודל האזור ובאינדיקציות שונות.

לברושור היכרות לחץ כאן

טרמי RF
הדור הבא בטיפולי גלי רדיו (RF Radio frequency -)

פלטפורמה רב מערכתית מבוססת RF (גלי רדיו) המאפשרת טיפולים אסתטיים מדויקים, מבוקרים ובטוחים למיצוק העור, טיפול בעור עודף, קמטים וקמטוטים, הזעת יתר, ועוד.

הדיוק והבטיחות מושגים תודות למערכת בקרה משוכללת המודדת בזמן אמת ובמקביל את הטמפרטורה הפנימית והחיצונית באזור המטופל. הבקרה הפנימית בתוך הרקמה מתאפשרת בזכות חיישן טמפרטורה מתקדם כאשר בו זמנית הטמפרטורה החיצונית מבוקרת בעזרת מצלמה טרמית משוכללת המודדת את הטמפרטורה על פני העור בכל זמן הפעולה. כל זאת יחד עם כיול נכון של המערכת לאנרגיה מקסימלית המתאימה לאינדיקציה יוצרים מערכת של מנגנוני הגנה, בקרה ושליטה המאפשרים לרופא לבצע את הפעולה בצורה מיטבית.

ThermiRF הינה פלטפורמה בטוחה בעלת אישור משרד הבריאות האמריקאי (FDA), האירופאי (CE) והישראלי (אמ"ר).

במהלך השנים העור מזדקן ועובר שינויים, סיבי הקולגן והאלסטין המהווים את אבני היסוד של העור נחלשים והדבר גורם למראה עור יבש, מחוספס, חסר אלסטיות ומקומט ויוצר במקומות שונים בגוף עודפי עור לא רצויים.

הטכנולוגיה הראשונה בעולם של "הזרקת RF" (injectable RF). במהלך הטיפול מוחדרת אלקטרודה דקה המעבירה אנרגיית חום לאזור המטופל עד להגעה לטמפרטורה הנקבעת מראש. אנרגית החום המבוקרת גורמת לגירוי התאים ברקמה לייצר "אבני יסוד" חדשים וצעירים כגון קולגן ואלסטין הנחוצים לנו וע"י הבניה שלהם העור החיצוני נמתח ומתקבל אפקט מתיחה ומיצוק של העור.

מדובר בטיפול חד פעמי בהרדמה מקומית בלבד שבו ניתן לטפל באזורים שונים, אזורי הטיפול הפופולריים הינם:

 • צוואר
 • סנטר כפול
 • זרועות
 • בטן
 • הרמת חזה
 • ירכיים
 • ברכיים
 • ועוד

התוצאה משתמרת למספר שנים הטיפול מיועד למקרים של עור רפוי או עודף אשר אינם מעוניינים בניתוח או אינם מתאימים.
נותן תוצאה של מתיחת העור והידוק קו הלסת.
לברושור לחץ כאן